Noorte Põllumeeste Klubi ühendab Eesti Maaülikooli tudengeid, kes on seotud või huvitatud põllumajandusest. Korraldame vestlusõhtuid, külastame tootjaid ning arutleme põllumajandusteemadel.
Akadeemiline Põllumajanduse Selts (APS) edendab teadustööd, jagab teadmisi ja toetab koostööd. Korraldab konverentse ja arutelusid, et arendada põllumajandust Eestis ja rahvusvaheliselt.
Eesti Looduseuurijate Selts (ELUS) edendab loodusteadusi, korraldab Looduseuurijate päeva ja loengusarju, arendab loodusvaatluste andmebaasi ning viib tegevusi ellu projektirahastusega.
EMÜS ühendab maastikuarhitektuurist huvitatud tudengeid, edendab eriala, pakub praktilisi kogemusi ja toetab õppetööd. Seltsi visioon on kujundada ruumiteadlikke ja jätkusuutliku elukeskkonna loojaid.
KÜS ühendab keskkonnahoiust huvitatud tudengeid, korraldab üritusi nagu pakendivaba päev ja plastivaba nädal, arendab loodusvaatluste andmebaasi ning taotleb projektirahasid tegevuste elluviimiseks.
Eesti Mullateaduse Selts (EMTS) ühendab mullateaduse spetsialiste ja huvilisi, edendades teadustööd ning teadmiste vahetust. Selts korraldab üritusi, nagu Mullapäev, ja osaleb mullaseire projektides.
Mükoloogiaühingu liikmete hulgas on seeneteadlased ja seenehuvilised. Kõigil ühine eesmärk – õppida tundma ja kirjeldada Eesti seenestikku
Selts koondab orhideehuvilisi, edendab käpaliste kaitset ja jagab teadmisi. Klubi korraldab ettekandeid, ekskursioone, annab välja ajakirja ÖÖVIIUL ning loob suhtlusringi loodushuvilisi.
Eesti Ornitoloogiaühing uurib, kaitseb ja tutvustab Eesti linnustikku. Korraldab seireid, vaatlusi, loendusi, avaldab õppematerjale ning aitab kaitsta linnualasid ja elupaiku.
Eesti Taimekaitse Selts (ETS) ühendab taimekaitsehuvilisi, edendab taimekaitsealaseid teadmisi ning toetab põllu- ja metsamajanduse arengut. Selts korraldab konverentse, seminare ja õppereise ning tee
Pärandkoosluste Kaitse Ühing (PKÜ) kaitseb ja taastab Eesti pool-looduslikke kooslusi, nt puisniite ja alvareid. Korraldab talguid, kogub andmeid, koostab kaitseplaane ja palju muud.