Väitekirja kaitsmine 21.06.2022: Henri Järv - Kaitsealade haldussüsteemi ja kaitsekorralduslike meetmete mõju inimeste heaolule ning kohalikele sotsiaalmajanduslikele oludele

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Henri Järve väitekiri "Kaitsealade haldussüsteemi ja kaitsekorralduslike meetmete mõju inimeste heaolule ning kohalikele sotsiaalmajanduslikele oludele / The impact of protected areas governance and management practices on human well-being and local socioeconomic conditions" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks keskkonnateaduse ja rakendusbioloogia erialal.

Avalik kaitsmine toimub teisipäeval, 21. juunil, kell 10:15 Kreutzwaldi 5 ruumis D239

Doktoritöö juhendajad: Prof. Kalev Sepp, Dr. Raymond David Ward (University of Brighton)
Doktoritöö oponent: Dr. Irene Bouwma (Wageningen University and Research)

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu DSpace keskkonnas: http://hdl.handle.net/10492/7385