01.12.2022 Avalik loeng: Dr. Sara Beier - The coupling of resistance and resilience in aquatic environments - and it's consequences for species assembly

1. detsembril kell 14.00 toimub Dr. Sara Beieri (Leibniz Institute for Baltic Sea Research Warnemünde) avalik loeng "The coupling of resistance and resilience in aquatic environments - and it's consequences for species assembly". Loeng toimub Metsamajas (Kreutzwaldi 5) ruumis D143.

Dr. Sara Beier külastab Eesti Maaülikooli seoses PKI doktorandi Carmen Kivistik väitekirja oponeerimisega.

Kõik huvilised on oodatud!

Üritust korraldab Maateaduste ja ökoloogia doktorikool, finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Eesti Maaülikooli ASTRA projekt Väärtusahelapõhine biomajandus).

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne