Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning majandus- ja sotsiaalinstituut liidetakse uueks instituudiks

Tugevdamaks Eesti Maaülikooli fookusvaldkondade sidusust ning õppe- ja teadustööd ülikooli vastutusvaldkondades, muutub 1. jaanuarist Eesti Maaülikooli struktuur. Eesti Maaülikooli senati otsusega jääb senise viie instituudi asemel alles kolm: põllumajandus- ja keskkonnainstituut, metsanduse ja inseneeria instituut ning veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut.

Struktuurireformi käigus liidetakse senised eraldiseisvad põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning majandus- ja sotsiaalinstituut uueks instituudiks. Uue ühendatud instituudi nimeks saab põllumajandus- ja keskkonnainstituut, senised õppetoolid säilivad. Uue põllumajandus- ja keskkonnainstituudi direktoriks valiti 15.-17. novembril toimunud valimiskogu hääletusel Aret Vooremäe.