Uudised

Vaktsineerimisvõimalused Eesti Maaülikoolis

Foto: unsplash

Eesti Maaülikool ja TÜ Kliinikum korraldavad peatselt algava õppeaasta 2. ja 9. septembril vaktsineerimispäevad maaülikooli spordihoones.

Vaktsineerimine aitab hoida õppetöö auditoorse ja avatuna ning vähendab olulisel määral koroonaviirusesse haigestumise riski.

Kõik üliõpilased ja töötajad, kes ei ole veel vaktsineeritud, saavad antud päevadel ette registreerimata ja elava järjekorra alusel teha Covid-19 vastu kaitsesüsti spordihoones kellaaegadel 11.00-16.00. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiini.

Lisaks teevad igapäevaseid väljasõite Tartus ja Tartumaal ka Tartu Vaktsineerimiskeskuse vaktsineerimisbussid. Vaktsineerimisbussi täpne väljasõidugraafik on nähtav kliinikumi kodulehel. Samuti on võimalik kuni 31. augustini vaktsineerida nii etteregistreerimisega kui elava järjekorra alusel ka A. Le Coqi spordihoones asuvas Tartu vaktsineerimiskeskuses ning apteekides.

Julgustame kõigil oma töötajatel ja üliõpilastel kindlasti enne õppeaasta algust vaktsineerimas käia, olenemata sellest, millises maakonnas praegu viibite. Lähima vaktsineerimispunkti leiad lehelt https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/