Uudised

PKI lõpuaktused ja lõpetajad 2021: magistriõpe

Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi magistriõppe 2021. aasta lõpuaktus toimub teisipäeval, 15. juunil, kell 15.00. 

Peahoone aulas toimuval lõpuaktusel saavad osaleda ainult lõpetajad ja õppejõud.

Aktuse otseülekannet saab jälgida veebis video.emu.ee . Lõpetajate õnnitlemine toimub peale aktust õues.

 

PKI Magistriõppe õppekavade lõpetajad 2021:

Aianduse  õppekava:

  1. Katrin Jaansoo CUM LAUDE
  2. Pille Jansen
  3. Maarika Kaldmäe
  4. Marika Kutti
  5. Marina Laane
  6. Elina Lindemann
  7. Kristi Medar
  8. Pille Muru
  9. Marian Põldmets CUM LAUDE
  10. Pille Riim CUM LAUDE
  11. Kaja Ziugand
  12. Rutt Vihtre
     

Keskkonnakorralduse ja -poliitika õppekava:

  1. Kristjan Ait CUM LAUDE
  2. Kätlin Ild CUM LAUDE
  3. Laura Jürioja
  4. Kaisa Keert
  5. Julia Kinževskaja
  6. Marianne Kümnik
  7. Lisett Lutsberg
  8. Heidi Padar
  9. Anne-Mai Pall CUM LAUDE
  10. Marilin Palmist
  11. Merje Põlma CUM LAUDE
  12. Svyatoslav Rogozin
  13. Edith Saks
  14. Raimo Selgis
  15. Siim Štšjogolev
  16. Diana Elisa Tammiste CUM LAUDE
  17. Martin Tikk
     

Loodusturismi õppekava:

  1. Maie Aija
  2. Aari Hein
  3. Gerli Einala
  4. Merili Laul
  5. Kati Liiv
  6. Maris Matkur
  7. Mari-Liis Naan
  8. Eliko Petser
  9. Katre Rohumägi
  10. Katre Sisask CUM LAUDE
  11. Lili Veesaar
  12. Kadi Viidik CUM LAUDE
     

Maastikukaitse- ja hoolduse õppekava:

  1. Simon Regonen
  2. Anna Trei CUM LAUDE
     

Maastikuarhitektuuri õppekava (eestikeelne):

  1. Maali Roomet-Allese
  2. Angela Hõrak
  3. Anna Maria Järvsalu
  4. Johanna Kapper
  5. Diana Lall
  6. Airi Loid
  7. Marit Mõts
  8. Brigitta Nõmmik
  9. Kaidi Pintmann
  10. Karin Rea
  11. Liisi Tamm
  12. Elina Õunsaar CUM LAUDE
     

Maastikuarhitektuuri õppekava (inglisekeelne):

  1. Masooma Abbas CUM LAUDE
  2. Olusegun Popoola Ajayi
  3. Amanuel Workneh Aychew
  4. Maziar Bisheban
  5. Dumitru   Chifa
  6. Sabrin Karnayen
  7. Neda Rezvanisanijouybari
  8. Mana Taheri Talesh
     

Kalandus ja rakendusökoloogia õppekava:

  1. Indrek Adler CUM LAUDE
  2. Heiko Heitur
  3. Kunnar Klaas CUM LAUDE
  4. Birgit Koll
  5. Raido Luhaväli
  6. Johanna-Maria Muuga
  7. Freddy Rohtla
  8. Agnes Teorein
     

Põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise õppekava:

  1. Marite Juurik CUM LAUDE
  2. Kristian Raus
  3. Siim Samuel Sepp CUM LAUDE
  4. Ülari Vent