Dr. Yu-Fai Leungi ettekanded loodusturismist

Dr. Yu-Fai Leung (Professor and Director of Graduate Program of Parks, Recreation and Tourism Management in the College of Natural Resources at North Carolina State University, USA https://go.ncsu.edu/leung) on tunnustatud rekreatsiooni, turismi ja ökoturismi uurija  ja õppejõud, kelle uurimis- ja õppetöö toimub üle maailma. Professor Leung on IUCNi ja TAPAS ekspertgruppide liige. Oma Eesti visiidi käigus peab Professor Leung Eesti Maaülikoolis seminari, loengu ning plenaarettekande Loodusturismi konverentsil.

Plenaarettekanne Loodusturismi konverentsil „Towards best practices of tourism and visitor management in global protected areas“  10.märtsil 2020 10.35 EMÜ aulas Kreutzwaldi 1

Seminar „Important topics in recreation and ecotourism“ 11.märtsil 2020 kell 10.00 Kreutzwaldi 5 – D218

Avalik loeng „Nature tourism in the World“ 11.märtsil 2020 kell 12.15 Kreutzwaldi 5 – 2B19

Kõik huvilised on oodatud!

Professor Leungi külaskäiku Eestis finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Eesti Maaülikooli ASTRA projekt Väärtusahelapõhine biomajandus).