09.03.2020 Avalik loeng: Dr. Jacqui Shykoff - Local adaptation and coevolution in a sexually transmitted disease of plants

Dr. Jacqui Shykoff (University of Paris-Sud, Academic department Laboratoire d'Ecologie, Systématique et Evolution) on tunnustatud evolutsiooni ökoloog, kes uurib peremees organismi ja tema parasiitide vahelisi suhteid. Tema uurimistööde eesmärgiks on mõista parasiitide strateegiaid, kuidas nad kohastuvad oma peremeestega ja ümbritseva keskkonna tingimustega. Oma Eesti visiidi käigus peab ta Eesti maaülikoolis loengu teemal „Local adaptation and coevolution in a sexually transmitted disease of plants“

Loeng toimub 9. märtsil 2020 kell 15.00 Kreutzwaldi 5 &ndash D239. Kõik huvilised on oodatud.

Üritust korraldab Maateaduste ja ökoloogia doktorikool, finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Eesti Maaülikooli ASTRA projekt Väärtusahelapõhine biomajandus).

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne