Tudengite Koduveinikonkurss 2019

Esimest korda toimuv tudengite koduveini konkurss on hea võimalus oma koduveini ka teistele esitleda. Koduveinikonkursile on osalema oodatud Eesti Maaülikooli tudengid ja töötajad nii enda kui ka perekonnaliikmete poolt valmistatud veinide ja siidritega. Konkursi eesmärgiks on tõsta veinikultuuri ja jagada tunnustust ning soovitusi hobikorras veinitegijatele. Esimesele kolmele auhinnad! Esimesele kuuele diplom!

Konkursile saab registreeruda 20. septembrist kuni 31. novemberini 2019. Veinide degustatsioon ja autasutamine toimub 11. detsembril 2019 (Eesti Maaülikooli Metsamajas Kreutzwaldi 5). Küsimuste korral võite pöörduda Sandra Pähklepa (sandra.pahklepa@gmail.com) või Debora Koit (debora.koit@gmail.com) poole.

Tudengite koduveini konkursile toimumisele aitavad kaasa OÜ Veinivilla, Murimäe Vein OÜ ja Eesti Maaülikooli Aianduse õppetool!

Konkurssi reeglid ja registreerumisvorm

FB sündmus