21.11.2018: PKI doktorantide aastakonverents 2018

Eesti Maaülikooli Põllumajanduse ja keskkonnainstituudi doktorantide aastakonverents toimub ka sellel aastal. PKI doktorantide aastakonverents 2018 toimub kolmapäeval, 21. novembril, Eesti Maaülikooli Peahoone aulas (Kreutzwaldi 1a). Konverentsi päevakava leiate siit: Päevakava

Doktorantide ettekannete pikkuseks on 15 minuti ja lisaks 5 minutit küsimustele vastamiseks. Palume ettenähtud ajalimiidist kinni pidada. Lisaks suulistele ettekannetele on oodatud doktorantide stendiettekanded (sobivad ka varem teistel konverentsidel esitatud). Konverentsi töökeeleks on inglise keel.

Palume konverentsist osavõtuks ennast registreerida ja ka ettekandest teatada veebivormi vahendusel

Konverentsist on osa võtma oodatud kõik PKI magistrandid, doktorandid, teadurid ja õppejõud.

Lisainfo ja korralduslikud küsimused:
• Prof. Marika Mänd marika.mand@emu.ee
• Kristel Kirsimäe kristel.kirsimae@emu.ee