24.11.2016 Avalik loeng: Neslihan Kulözü - Teaching desing to students of landscape architecture & city planning

Järgmisel nädalal on Eesti Maaülikooli Maastikuarhitektuuri osakonda külastamas Assist. Prof. Dr. Neslihan Kulözü Atatürgi ülikoolist Türgist. Neljapäeval 24.11.2016 kell 12.15-14.00 peab ta Kreutzwaldi 56/3 ruumis 222 avatud loengu "Teaching desing to students of landscape architecture & city planning".

Neslihan Kulözü töötab linna ja regionaalplaneerimise osakonnas, kus igapäevasteks küsimusteks on valitsemine, planeerimisteooria, linnaplaneerimise ajalugu, urbanistika ja keskkonnaküsimused. Maastikuarhitektuuri eriala magistrikraadi on ta saanud Ankara ülikoolist ning doktorikraadi Lähis-Ida tehnikaülikoolist. Tema külastuse eesmärk on tutvuda Eesti Maaülikooli Maastikuarhitektuuri osakonna tööga ning tutvustada Atatürgi ülikooli tegevust, samuti rääkida ERASMUS vahetuse võimalustest.

Kõik huvilised on oodatud!