VI Mullapäeva ettekannete videosalvestised nüüd järelvaadatavad

4. detsembril toimus Eesti Maaülikoolis Eesti Mullateaduse Seltsi ning EMÜ PKI Mullateaduse ja agrokeemia osakonna korraldamisel VI Mullapäev. Mullapäeva ettekannete videosalvestised on nüüd kõigile huvilistele järelvaadatavad.
Videosalvestised leiate siit: http://video.emu.ee/mullapaev_vi_2015.html. Lisatud ettekannete pealkirjad.

Mullapäeva ettekanded peeti kahes osas.
1. osa:
- Avamine. Ülle Jaakma, Eesti Maaülikooli prorektor; Aret Vooremäe, PKI direktor
- Mullaveekirjeldus. H.Runnel
- Väärtuslik põllumajandusmaa. H. Hunt, Maaeluministeerium (ettekanne pdf-failina)
- Mulla needumine: Aadama languse lugu piiblis. U. Petti, Tartu ülikool
- Mullast populaarteaduslikult. A. Olesk, Tallinna Ülikool (ettekanne pdf-failina)

2. osa:
- Muld - õpetamise valud ja võlud. V. Rootsmaa, Rannu kool (ettekanne pdf-failina)
- Kuidas läheneda mullale - lapsest põllumeheni ja poliitikuni välja. E.Reintam, Eesti Maaülikool
- Põllumees ja muld. J. Särgava, Saidafarm OÜ (ettekanne pdf-failna)
- Aasta muld 2016 tutvustus