Võrtsjärve kalastuslaager 2014

Sellelgi suvel korraldab Võrtsjärve õppekeskus Võrtsjärve ääres õpilastele kalalaagreid. Tänavu tuleb Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel juba seitsmes laagrisuvi. Oma ala asjatundjad õpetavad, kuidas ja millega püüda, käiakse kalastamas, järvemuuseumis, veesõidukiga järvel. Koos kaluriga käiakse ka mõrdu kontrollimas. Õpitakse kala puhastama ja kalast toitu valmistama. Lisaks muidugi ka tavaline laagrielu: ujumine, mängud, metsas orienteerumine jm.
Laager kestab seekord 4 päeva, algab pühapäeval kell 11 järvemuuseumis ja lõpeb kolmapäeval kell 18 Vehendi motellis. Ööbitakse Vehendi motelli uutes 4-kohalistes kämpingmajades, sealsamas saab ka mitu korda päevas süüa. Vahetuste ajad: 20.-23.juuli (10-13-aastastele), 27.-30.juuli (kohad täis), 3.-6.august (10-13-aastastele), 10.-13.august (14-17-aastastele). Igas vahetuses on 20 õpilast, laagri maksumus osalejale on 66€. Täiendav info ja registreerimine: Anu Metsar, anu.metsar@emu.eetel. 522 9570.

Võrtsjärve õppekeskuse koduleht: http://kalala.emu.ee/