Näitus „Teretuttavaks Maaülikooliga“

Esmaspäeval 2. juunil kell 12.00 avatakse Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi raamatukogu (Kreutzwaldi 5-D178) ees olevas koridoris näitus „Teretuttavaks Maaülikooliga“.

Näituse koostajad löövad kaasa Eesti Maaülikooli loodusteaduste koolis, kus tarkust jagatakse põhiliselt gümnasistidele. Gümnaasiumiõpilasi aga ei mahu ühel aastal loodusteaduste kooli õppima üle kahe klassitäie. Rändnäitus maaülikooli erialadest on mõeldud kõnetama palju suuremat hulka koolilapsi. Alates 23.aprillist said plakateid uudistada Vastse-Kuuste lapsed ja külarahvas, kokkulepped selle ülesseadmiseks on sõlmitud Võru ja Jõgeva koolidega. Enne veel aga on näituseplakatid üleval PKI raamatukogu ees, uudistamiseks maaülikooli rahvale ja miks ka mitte uute rännuideede kogumiseks.

Näituse koostasid Eha Järv, Kristel Kirsimäe ja Juhani Püttsepp. Fotode autoriteks on Ove Maidla, Ingmar Muusikus, Margus Ansu, Jaanus Järva jt. Näituse kujundas maastikuarhitektuuri õppejõud Anna-Liisa Unt.