Uudised

KÜS kutsub soolaleivapeole: 12.02 kell 18.00

Metsamaja renoveerimise käigus pidid mõneks ajaks oma ruumid vabastama ka Metsamaja 0- korrusel pesitsenud tudengite seltsid. Nüüdseks on renoveerimine läbi saanud ja EMÜ KÜS (Eesti Maaülikooli Keskonnakaitse Üliõpilaste Selts) on taas tagasi oma veidi uuema ilmega pesas. Sellega seoses kutsub KÜS nüüd soolaleivapeole. Soolaleivapidu toimub 12.02 kell 18.00 Metsamaja A-korpuse 0- korrusel (kohe trepi kõrval, kunagi oli seal arhiiv). Oodatud on uued liikmed aga loomulikult ka kõik teised asjahuvilised.

Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts on mittetulundusühing, mis tegutseb liikmete omaalgatuslikul alusel. Selts on loodud eesmärgiga ühendada EMÜ maastikukaitse ja -hoolduse eriala üliõpilasi, kuid kevadest 2005 võivad liikmeks astuda kõik EMÜs õppivad tudengid, kes on huvitatud keskkonnakaitsest. Selts on asutatud Tartus, 19. märtsil 2001.a.

Üheskoos korraldatakse mitmeid traditsioonilisi üritusi, näiteks: Karula RP talgud, rebaste ristimine, sügismatk, jõulud, talvepäevad, Talveakadeemia, vastlad, Tegijalt tudengile, KÜS sünnipäev, kevadeksursioon, Suveakadeemia, suvepäevad jt.
Lisaks reisjuttude ja filmiõhtud, matkad, talgud ning palju muud põnevat.

EMÜ KÜS leht facebookis: https://www.facebook.com/pages/EM%C3%9C-K%C3%9CS/136066989800931