PKI tudengid pälvisid üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil auhindu

Selgunud on 2013. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemused. Bio- ja keskkonnateaduste valdkonnas said oma lõputöödega auhindu ka kaks Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi tudengit. Rakenduskõrgharidusõppe ja bakalaureuseõppe üliõpilaste astmes pälvis diplomi Martin Kukk ning doktoriõppe üliõpilaste astmes pälvis kolmanda koha preemia Zhihong Sun.

Põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise eriala bakalaureuseõppe lõpetanud Martin Kukk pälvis auhinna lõputööga "Arbuskulaar-mükoriissete seente esinemine erinevates viljelussüsteemides”.

Taimefüsioloogia erialal doktorikraadi omandanud Zhihong Sun pälvis kolmanda koha preemia doktoritööga "Keskkonnategurite mõju haava (Populus sp.) isopreeni emissioonile”.

Loe lisaks: Üliõpilaste teadustööde riiklik konkurss (Eesti Teadusagentuur)