Väitekirja kaitsmine: Karin Kauer - Taimejäätmete ja väetamise mõju taimede kasvule ja orgaanilise süsiniku sisaldusele mullas

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Karin Kaueri väitekiri “Taimejäätmete ja väetamise mõju taimede kasvule ja orgaanilise süsiniku sisaldusele mullas. The effect of plant residues management and fertilization on plant growth and organic carbon content in soil.” filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks põllumajanduse erialal. Avalik kaitsmine toimub 19.06.2012 kell 12.00 Tartus Baeri maja (Veski tn 4) seminariruumis.

Doktoritöö juhendajad on dr. Henn Raave ja emer.prof. Rein Viiralt ning oponent Prof. Lars Stoumann Jensen (Professor in Plant Nutrition, Biological Soil Fertility and Recycling of Manure and Organic Waste Plant and Soil Science Laboratory, Department of Agriculture and Ecology Faculty of Life Science, University of Copenhagen).

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskonnas: