TalveAkadeemia 2011 alustab!

Oktoobris algab taas TalveAkadeemia säästva arengu teemaline üliõpilaste teadusartiklite konkurss, milles tänavu on mitmeid uuendusi!
TalveAkadeemia konkursile on oodatud Eesti ülikoolide bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe üliõpilaste artiklid, mis käsitlevad või on seotud säästva arenguga. Säästva arengu ehk jätkusuutliku ühiskonna kujundamisega tegeleb enamus teadusharusid ja nii on TalveAkadeemia konkursil võimalik osaleda kõigi erialade tudengitel, kes leiavad, et nende uurimustöö on seotud säästva arenguga. Artikkel võib olla kokkuvõte kursuse- või lõputööst.

Uuendusena toimub tänavune TalveAkadeemia teadusartiklite konkurss kahel erineval tasemel:
I tase – bakalaureuse ja magistratuuri tudengid
II tase – magistratuuri lõpetanud tudengid ja doktorandid

www.talveakadeemia.ee

Miks osaleda?

•        Võimalus arendada teadusartikli kirjutamise oskust.
•       Parimate tööde autorid saavad oma tööd tutvustada ettekandega TalveAkadeemia 2011 konverentsil, eelnevalt võimalusega osaleda esinemiskoolitusel. Autorid, kelle artiklid suulisele ettekandmisele ei pääse, saavad võimaluse tulla konverentsile stendiettekandega.
•        Kasulikku tagasisidet oma uurimustöö kohta kahelt oma ala spetsialistilt.
•        Häid näpunäiteid edasiseks teadustöö arendamiseks.
•        Parimatele auhinnad!

Mida saad juba praegu teha?
    * Mõtle välja teema, millest sooviksid kirjutada;
    * Küsi nõu ja abi juhendajalt;
    * Mõtle, kuidas on Sinu töö seotud säästva arenguga;
    * Tutvu varasematel aastatel esitatud töödega www.talveakadeemia.ee

Täpsem info konkursi tähtaegade ja vormistusnõuete kohta:

•      www.talveakadeemia.ee

Kontakt: riina@talveakadeemia.ee