Asukoht. Parkimine. Bussiliiklus

 

Eesti Maaülikooli linnak paikneb Tallinna poolt tulles kohe Tartu piiril.


Parkimine:
Parkimine Eesti Maaülikooli Peahoone lähiümbruses on korraldatud kirjalike lubade alusel ning selle puudumisel võib saada trahvi. Oma auto tuleks jätta Metsamaja või Spordihoone parklasse. Eraldi parkimislube seal vaja pole küll aga tuleb ka seal järgida parkimiskorraldust. Parklast saab siirduda mugavalt otse Peamajja (kõnnitee spordihoone peasissekäigu eest, üle väikse silla otse Peahoone tagaukse juurde). 
Alternatiivse variandina saab oma auto jätta ka nn Laululava ülemisse parklasse Tuglase ja Kreutzwaldi ristmiku vahetus läheduses.
 

Bussiliiklus:
Tallinnast bussiga tulles on mugav kasutada LuxExpressi täistunni busse, mille nõudepeatus "Tartu Näitused" asub meie linnaku südames, Tehnikainstituudi hoone ees (Igaks juhuks küsige bussijuhilt kohe alguses üle, kas see buss ikka peatab "Tartu Näituste" nõudepeatuses). 

Tartu linnaliinidest sõidavad maaülikooli linnakusse bussid nr 6, 8, 16,16A ja 20 (peatused: Maaülikool, Metsamaja, Tartu Näitused, Zoomeedikum ja Tuglase). 

Tartu linnaliini busside graafikuid saate uurida siit: http://tartu.peatus.ee/#city

Bussijuhilt paberkujul piletit ostes on ühe sõidupileti hind 1.50€. Kasutades sõidu eest tasumiseks bussikaardile laetud raha, on üksikpileti hinnaks 0,83€ (õpilasele ja tudengile 0,51€). Tartus on kasutusel oma punavalget värvi bussikaardid, mida peab igal sisenemisel validaatori juures registreerima. Kasutada on võimalik ka rohelisi Tallinna ja Harjumaa ühistranspordi kaarte, kui sellele on eelnevalt ostetud Tartu pilet või laetud peale vaba raha. Kogu piletiinfo: http://www.tartu.ee/et/bussiliiklus


Asukoht:

Konverents toimub Eesti Maaülikooli Peahoone aulas. Peahoone aadressiks on Kreutzwaldi 1a.