20.01.2020 - RoheChallenge #1 väljakutse

Et meie valikud oleks tulevikus järjest keskkonnasäästlikumad siis 20. jaanuaril stardib EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Seltsi, Eesti Maaülikooli ja EMÜ Üliõpilasesinduse koostöös maaülikooli RoheChallenge. Selleks esitame jaanuarist maini iga kuu kolmandal nädalal ühe väljakutse, et oma tarbimiskäitumist teadlikult muuta. Ühe väljakutse kestvus on üks nädal ehk seitse päeva.

#1 väljakutse: EI plastpudelis jookidele ja ühekordsetele (kohvi)topsidele

Selleks, et osaleda ja võita vingeid keskkonnasõbralikke auhindu, pole vaja teha muud, kui:
1. panna Facebooki sündmusele „osalen/going“
2. jagada sündmuse seinal oma väljakutses osalemise kogemust
Seda võid teha endale sobival ajal: kas väljakutse keskel või selle lõppedes. Siinkohal palume mõtiskleda ja vastata küsimustele:
- Kuidas sul väljakutsega läheb või läks?
- Mis on või oli sinu jaoks lihtne ja mis osutus väljakutsuvaks?
- Kuidas tegutsed edasi väljakutse lõppedes?

Palume, et jagatud kogemus oleks aus ja peegeldaks seda, kuidas sina väljakutsega toime tulid. Iga kogemust võiks illustreerida pilt või video.

Järgmiste challengite ajad:
17.–23.02
16.–22.03
20.–26.04
18.–24.05

Uue väljakutse avalikustame iga eelneva väljakutse lõpus.
Mida rohkem osaled erinevates väljakutsetes, seda suurem võimalus on võita magus peaauhind!