Väitekirja kaitsmine 19.06.2019: Kersti Vennik - Eesti muldadel militaarsõidukite ülesõitude tulemusena kujunenud roopad ja nende looduslik taastumine

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Kersti Venniku väitekiri "Eesti muldadel militaarsõidukite ülesõitude tulemusena kujunenud roopad ja nende looduslik taastumine / The effect of military vehicles on rut formation on Estonian soils and natural recovery of the ruts" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks põllumajanduse erialal. Avalik kaitsmine toimub kolmapäeval 19. juunil kell 10:15 Eesti Maaülikoolis Kreutzwaldi 5 õppehoone ruumis D239.

Doktoritöö juhendajateks on professor Endla Reintam, professor Thomas Keller (Swedish University of Agricultural Sciences) ja dr. Peeter Kukk. Oponendiks on dr. Susan Frankenstein (US Army Corps of Engineers, Engineer Research and Development Center, Cold Regions Research and Engineering Laboratory).
Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu DSpace keskkonnas: http://hdl.handle.net/10492/4859