Näitus "100 maaelu toetamise näidet" Metsamaja D korpuses

Alates tänasest on EMÜ taastuvate loodusvarade teaduskeskuses (Kreutzwaldi tn 5,  D korpus) võimalik tutvuda väljapanekuga „100 maaelu toetamise näidet“, mille esmaesitlus toimus septembris 2018.

Näituse "100 MAAELU TOETAMISE NÄIDET" on koostanud Põllumajandusuuringute Keskus eesmärgiga näidata, mida maaelu arengukava toetuste abil Eestis on ära tehtud. Väljapanek toob esile Eestimaa inimesi ja projekte, kes viimase kümne aasta jooksul on aidanud kaasa Eesti maapiirkondade edendamisele.

Näitus hõlmab endas nii investeeringu-, arendus-, koolitus- kui ka koostööprojekte, kuid samas ka keskkonnaga seotud või muid tegevusi, mis on saanud Eesti maaelu arengukava raames toetust perioodil 2007–2013 või 2014–2020. Väga palju on esindatud LEADER meetmest toetust saanud projektinäiteid.

Plakatinäituse kategooriad:

• innovatsioon ja teadmussiire
  • põllu- ja metsamajandus
  • põllumajanduskeskkond
  • toiduainete tootmine
  • maaettevõtlus
  • kogukonna areng, maaelu areng laiemalt

Kogu info näituse kohta: www.maainfo.ee/100MAKnaidet

Soovi korral on võimalik näituse plakateid omale ka alla laadida: 100MAKnaidet pildipank

Näituse plakatid leiate D korpuse esimeselt korruselt PKI raamatukogu (D178) juures olevast ristikoridorist ning sellest mõlemale poole jäävatest pikkikoridoridest.

Näitusega saab Eesti Maaülikoolis tutvuda maikuu lõpuni.