5.12.2018: IX Mullapäev

IX Mullapäeva videoülekanne: http://video.emu.ee/

5. detsembril 2018 algusega kell 10.00 toimub Eesti Maaülikooli aulas (Tartu, Kreutzwaldi 1a) traditsiooniline Mullapäev.

IX Mullapäev keskendub mullaelustiku temaatikale. Antakse ülevaade mullaelustiku uurimismeetoditest, tulemustest ja teadmiste hetkeseisust. Konverentsil kuulutatakse välja Aasta muld 2019 ning esitletakse Eesti mõtteloo sarjas ilmuvat Loit Reintami kirjutiste kogumikku „Kummardus mullale“ (kirjastus Ilmamaa).

Kõiki huvilisi oodatakse esitama mulla temaatikaga seonduvaid stendiettekandeid (võib olla nii eesti kui ka inglise keeles; pealkiri ja ettekandjate nimed saata veebis oleva registreerimisvormi kaudu hiljemalt 28. novembriks).

Registreerimine veebis. Täpsema päevakava leiate siit: Päevakava.

IX Mullapäeva korraldab Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituut koostöös Eesti Mullateaduse Seltsiga. Üritust toetab Euroopa Liit.

Lähem teave: Alar Astover

Eesti Maaülikool, põllumajandus- ja keskkonnainstituut, mullateaduse õppetool
Kreutzwaldi 1, Tartu 51014
E-post: alar.astover@emu.ee;