13.08.2018: Uute perspektiivsete haljastustaimede esitluspäev

13. augustil toimub Eesti Maaülikooli ja OÜ Kanepi Aiandi koostööl esitluspäev, mis on suunatud aiandustootjatele ja teistele huvilistele ning pühendatud ilutaimede kasvatamisele. Kanepi Seltsimajas räägitakse raudürtide ja sanvitaaliate kasvatamisest, aiandusklastri innovatsioonitegevuse raames teostatud ilutaimede katsetest biostimulantidega, taimekaitseprobleemidest puukoolides ja puukoolide majandamisest Eesti tingimustes. Samuti näidatakse ja tutvustatakse OÜ Kanepi Aiandis uusi raudürdi ja sanvitaalia sorte.
Üritus on osalejatele tasuta. Piiratud kohtade arvu tõttu on vajalik eelregistreerumine hiljemalt 09.08.2018.
Link: Täpsem ajakava ja registreerumine

Lisainfo: Leila Mainla, Eesti Maaülikool, aianduse õppetool, e-post: leila.mainla@emu.ee