Väitekirja kaitsmine 09.03.2018: Arooran Kanagendran - Biogeensete lenduvühendite emissiooni regulatsioon stressitingimustes: geeniekspressioonist  lenduvühendite emissioonivastusteni erinevate abiootiliste stresside korral

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Arooran Kanagendrani väitekiri "Biogeensete lenduvühendite emissiooni regulatsioon stressitingimustes: geeniekspressioonist  lenduvühendite emissioonivastusteni erinevate abiootiliste stresside korral / Differential regulation of release of leaf stress volatiles: from terpene synthase gene expression to emission responses under heat, ozone and wounding stresses" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks taimefüsioloogia erialal. Avalik kaitsmine toimub reedel 9. märtsil kell 10.15 Eesti Maaülikoolis Kreutzwaldi 5-D239.

Doktoritöö juhendajaks on prof. Ülo Niinemets. Oponendiks on Dr. Johan Fredin Uddling (University of Gothenburg, Sweden)
Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.
Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu DSpace keskkonnas: http://hdl.handle.net/10492/3812