Fotonäitus "Pole Rohkem"

Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi raamatukogu (Kreutzwaldi 5- D178) ees olevas koridoris on võimalik vaadata fotonäitust "Pole Rohkem". Tegemist on Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi (TÜLKR) korraldatud loodusfotokonkurssi parimate tööde näitusega. TÜLKR korraldab loodusfotokonkurssi igal aastal ning sellele on osalema oodatud kõik loodushuvilised.

Sellel aastal laekus konkursile kokku 61 fotot! Auhinnalisi kohti oli neli - kolm žüriilemmikut ja üks rahvalemmik. Žürii oli koosseisus loodusfotograaf Hans Markus Antson, kunstnik Kalev Vapper ja Tartu Ülikooli vabade kunstide professor kunstnik Peeter Laurits. Seekordse fotokonkursi võitis Aldo Rääbise foto "Indiviid": "Kui kliima veel soojeneb, siis varsti pole lund ega ilusaid lumehelbeid." Pildistatud Tartus 3. märtsil 2010.

Loe lähemalt: looduskaitsering.blogspot.com