5.12.2017: VIII Mullapäev

5. detsembril 2017 toimub Eesti Maaülikooli aulas (Tartu, Kreutzwaldi 1a) traditsiooniline Mullapäev. Ettekanded hõlmavad teemasid mulla- ja kliimapoliitikast kuni kaasaegsete tehnoloogiate ja andmete rakendamises põllumajanduses. Konverentsil toimub paneeldiskussioon teemal „Põllumajanduse digitaalne tulevik“ ning välja kuulutatakse Aasta muld 2018.

Kõiki huvilisi oodatakse esitama stendiettekandeid (võivad olla nii eesti kui ka inglise keeles; pealkiri ja ettekandjate nimed tuleb saata veebis oleva registreerimisvormi kaudu hiljemalt 28. novembriks).

Päevakava ja registreerimine veebis või tel 7313543.

VIII Mullapäeva korraldab Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituut koostöös Eesti Mullateaduse Seltsiga. Üritust toetab Euroopa Liit.

Lähem teave: Alar Astover

Videoülekanne: video.emu.ee