28.11.2017: Konverents „Mahepõllumajandus ja keskkond“

28. novembril kell 10.30–17.15 toimub Eesti Maaülikooli peahoones, Kreutzwaldi 1a, mahepõllumajanduse konverents, mille eesmärk on tutvustada erinevaid praktilisi võimalusi, kuidas mahepõllumajandus saab kaasa aidata keskkonnahoiule. Avaloengu peab maaülikooli audoktor Dr Urs Niggli Šveitsi mahepõllumajanduse instituudist FiBL, kes tutvustab võrdlevaid uurimusi mahepõllumajanduse keskkonnamõjudest ning annab ka soovitusi, mida iga tootja peaks silmas pidama.

Konverentsile on oodatud mahetootjad, -töötlejad, turustajad, tarbijad jt huvilised.

Osalemine on tasuta. Vajalik on eelnev registreerimine hiljemalt 21. novembriks SIIN (eelistatult) või telefonil 53044003.
Kohtade arv on piiratud!

Konverents läheb arvesse mahepõllumajandusliku tootmise toetuse saamise kohustusliku koolitusena (6 tundi)

Lisainfo: Elen Peetsmann maheteave@gmail.com