11.10.2016 EcolChange seminar: British floodplain meadows and the hydrological niche

Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooli koostöös loodud teaduse tippkeskus EcolChange jätkab oma seminaridega. Selle õppeaasta teine seminar toimub teisipäeval, 11. oktoobril, Tartu Ülikooli Botaanika osakonnas (Lai 40). Seminari algusajaks on 16.15  ja toimumiskohaks ruum 218 (Vaga nimeline auditoorium). Prof. David Gowing peab ettekande “British floodplain meadows and the hydrological niche”. Kõik huvilised on oodatud!

Professor David Gowing viibib Tartus seoses sellega, et on Jaak-Albert Metsoja doktoritöö "Taimkattemuutused luhtadel: niitmise ja jõesetete ladestamise mõju" oponendiks (kaitsmine toimub  12. oktoobril 2016 kell 10.15 Tartu, Lai 40, A. Vaga nim auditoorium (218)).