Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Seltsi tutvumisõhtu 2016

Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts (EMÜ KÜS) ootab oma ridadesse uusi vahvaid nägusid. Pole vahet, kas sinu eriala on tehnotroonika, aiandus, loomakasvatus, maaehitus, loodusturism või mis iganes veel. Peaasi, et õpid Eesti Maaülikoolis ja tunned huvi loodus- ja keskkonnakaitse teemade vastu. See ei tähenda, et peaksid paduroheline olema.

Millega KÜS-sis tegeldakse? Koos käiakse talgutel, matkamas, korraldatakse filmiõhtuid ja ekskursioone. Loomulikult ei jää üheskoos tähistamata ka jõulud, vastlad ja seltsi sünnipäev. Kõigest sellest on võimalik ka sinul osa saada. Tule tutvumisõhtule, mis toimub 20. septembril kell 18:00 Metsamaja keldrikorruse ruumis 0A14 ja saad vastuse küsimusele „Milles KÜS?“.

Lisainfo: emukys@gmail.com

EMÜ KÜS Facebookis