Väitekirja kaitsmine 20.06.2016: Reelika Rätsep - Kasvatustehnoloogiliste võtete mõju viinapuu (Vitis sp.) ja aedmaasika (Fragaria x ananassa Duch.) viljade kvaliteedile

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Reelika Rätsepa väitekiri "Kasvatustehnoloogiliste võtete mõju viinapuu (Vitis sp.) ja aedmaasika (Fragaria x ananassa Duch.) viljade kvaliteedile. Effect of cultivation techniques on grapevine (Vitis sp.) and strawberry (Fragaria x ananassa Duch.) fruit quality" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks põllumajanduse erialal. Avalik kaitsmine toimub esmaspäeval 20.06.2016 kell 14.15 Kreutzwaldi 5 ruumis 2A1.

Doktoritöö juhendajateks on dotsent Ele Vool ja prof. Kadri Karp. Oponendiks on Dr. Yuliya Vystavna (O. M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv, Ukraina)

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: