Väitekirja kaitsmine: Hiie Ivanova - Respiratoorse ja fotorespiratoorse dekarboksüülimise vastused sisemiste ja väliste faktorite toimele C3 taimedes

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Hiie Ivanova väitekiri "Respiratoorse ja fotorespiratoorse dekarboksüülimise vastused sisemiste ja väliste faktorite toimele C3 taimedes. Responses of respiratory and photorespiratory decarboxylations to internel and external factors in C3 plants"  filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks taimefüsioloogia erialal. Avalik kaitsmine toimub reedel 08.01.2016 kell 11.15 Kreutzwaldi 5 ruumis 2A1.

Doktoritöö juhendajaks on prof. Ülo Niinemets ning kaasjuhendajateks vanemteadur Olav Keerberg ja vanemteadur Tiit Pärnik. Oponendiks on Dr. Miquel Ribas-Carbo (University of the Balearic Islands, Hispaania)

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: