Väitekirja kaitsmine: Priit-Kalev Parts - Kestlik kogukonnakorraldus: kultuuripärandiga seostuvate arendustegevuste peegeldusi Kihnu saarelt, Viljandi maakonnast ja Eesti kaitsealadelt

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Priit-Kalev Partsi väitekiri "Kestlik kogukonnakorraldus: kultuuripärandiga seostuvate arendustegevuste peegeldusi Kihnu saarelt, Viljandi maakonnast ja Eesti kaitsealadelt. Sustainable community management in Estonia: reflections on heritage projects on Kihnu Island, in Viljandi County, and in various protected areas" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks keskkonnakaitse erialal. Avalik kaitsmine toimub reedel 21.08.2015 kell 11.00 Tartus Baeri maja (Veski tn 4) seminariruumis.

Doktoritöö juhendaja on Prof. Kalev Sepp, oponendiks on Prof. Jussi S. Jauhiainen (University of Turku, Finland).

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: