Väitekirja kaitsmine: Tõnu Tõnutare - Aedmaasika viljade antioksüdatiivsete omaduste mõjutamise võimalustest ja metoodilistest aspektidest nende määramisel

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Tõnu Tõnutare väitekiri "Aedmaasika viljade antioksüdatiivsete omaduste mõjutamise võimalustest ja metoodilistest aspektidest nende määramisel. Possibilities to affect antioxidant properties of strawberries and some methodological aspects in their determination" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks põllumajanduse erialal. Avalik kaitsmine toimub esmaspäeval 15.06.2015 kell 10.15 Tartus Kreutzwaldi 5 ruumis D239.

Doktoritöö juhendajad on dotsent Ulvi Moor ja prof. Dr. Lech Szaidak (Poola Teaduste Akadeemia), oponendiks on Dr.Reijo O. Karjalainen (Department of Biosciences, University of Eastern Finland, Soome)

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: