PKI doktorantide ja juhendajate infotund neljapäeval 23.10.2014 peahoone aulas kell 15.15

23. oktoobril algusega kell 15.15 toimub  Kreutzwaldi 1a aulas Keskkonnateaduse ja rakendusbioloogia õppekava ning  põllumajanduse õppekava doktorantide ja juhendajate infotund. Lisatud päevakord.

Päevakord:
1.      Doktoriõppe  korralduslikud küsimused (olulisemad muutused doktorikraadi taotlemise ja kaitsmise tingimustes  ning korras Eesti Maaülikoolis, koostöö võimalused välisülikoolidega jne), doktoriõppe peaspetsialist Lilian Ariva-Tiirmaa
2.      Doktoriõppe korralduslikud küsimused põllumajandus- keskkonnainstituudis, PKI õppedirektor, dots. Endla Reintam
3.      Õppekavajuhtide ülevaade õppekavast  (kaitsmised, atesteerimine, plaanid)
Keskkonnateadus ja rakendusbioloogia õppekava (prof. Kalev Sepp), Põllumajanduse õppekava (prof. Marika Mänd)
4.      Doktoritööde kaitsmiskomisjonid ja  nende korralduslikud küsimused
Keskkonnateadus ja rakendusbioloogia  (prof. Tiiu Kull), Põllumajandus (prof. Marika Mänd)