Väitekirja kaitsmine: Monika Suškevičs - Kaasamisprotsesside tõhusus ja tulemuslikkus ökoloogilise võrgustiku planeerimisel ning rakendamisel mitmetasandilises valitsemismudelis

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi doktorandi Monika Suškevičsi väitekiri "Kaasamisprotsesside tõhusus ja tulemuslikkus ökoloogilise võrgustiku planeerimisel ning rakendamisel mitmetasandilises valitsemismudelis. Knowledge, learning and legitimacy in multi-level participatory ecological network governance” filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks keskkonnakaitse erialal. Avalik kaitsmine toimub esmaspäeval 16.06.2014 kell 10.15 Tartus Metsamajas (Kreutzwaldi 5) ruumis 2A1.

Doktoritöö juhendajad on Prof. Mart Külvik ja Dr. Aivar Leito, oponent on Prof. Diedrich Bruns (Department of Landscape Architecture and Planning, University of Kassel).

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: