Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Seltsi tutvumisõhtu

Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts (EMÜ KÜS) korraldab teisipäeval 24. septembril kell 18.00 Kreutzwaldi 64 ruumis 304 tutvumisõhtu "Milles KÜS ?". Oodatud on kõik tudengid, kellele keskkonnakaitse hingelähedane.

Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts on mittetulundusühing, mis tegutseb liikmete omaalgatuslikul alusel. Selts on loodud eesmärgiga ühendada EMÜ maastikukaitse ja -hoolduse eriala üliõpilasi, kuid kevadest 2005 võivad liikmeks astuda kõik EMÜs õppivad tudengid, kes on huvitatud keskkonnakaitsest. Selts on asutatud Tartus, 19. märtsil 2001.a.

Üheskoos korraldatakse mitmeid traditsioonilisi üritusi, näiteks: Karula RP talgud, rebaste ristimine, sügismatk, jõulud, talvepäevad, Talveakadeemia, vastlad, Tegijalt tudengile, KÜS sünnipäev, kevadeksursioon, Suveakadeemia, suvepäevad jt.
Lisaks reisjuttude ja filmiõhtud, matkad, talgud ning palju muud põnevat.

EMÜ KÜS pesa facebookis: https://www.facebook.com/pages/EM%C3%9C-K%C3%9CS/136066989800931