Väitekirja kaitsmine: Karin Kaljund - Sirplutserni (Medicago sativa ssp. falcata) looduslike populatsioonide geneetiline mitmekesisus, genotüüpne struktuur ja ohustatus Eestis

Kaitsmisele tuleb EMÜ Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi botaanika osakonna doktorandi Karin Kaljundi väitekiri "Sirplutserni (Medicago sativa ssp. falcata) looduslike populatsioonide geneetiline mitmekesisus, genotüüpne struktuur ja ohustatus Eestis. Genetic diversity, genotypic structure and vulnerability of sickle medic (Medicago sativa ssp. falcata) in Estonia” filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks botaanika erialal. Avalik kaitsmine toimub teisipäeval 27.08.2013 kell 10.00 Tartus Baeri maja (Veski tn 4) seminariruumis.

Doktoritöö juhendajad on vanemteadur Malle Leht ja vanemteadur Vello Jaaska ning oponent on Dr. Jan Kirschner (Institute of Botany, The Academy of Sciences of the Czech Republic (ASCR)).

Dissertatsiooniga saab tutvuda EMÜ ja TÜ raamatukogus.

Väitekirja abstrakt ja PDF fail Eesti Maaülikooli Raamatukogu dSpace keskkonnas: