Töötajad

Evelin Loit evelin.loit[ät]emu.ee
vanemteadur, PhD CV
osakonna juhataja tel. 731 3502
Kreutzwaldi 5 2B29  
taimegeneetika; biotehnoloogia
     
     
Rein Viiralt rein.viiralt[ät]emu.ee
emeriitprofessor, knd CV
Kreutzwaldi 5 2C25 tel. 731 3508
rohumaateadus; rohumaade tehnoloogiad ja söödatootmine; heintaimede toitumine ja väetamine; rohumaade niisutamine  
     
Enn Lauringson enn.lauringson[ät]emu.ee
dotsent, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2A39 tel.  731 3522
maaviljelus; mullaharimine; haljasväetised  
     
Jaan Kuht  jaan.kuht[ät]emu.ee 
emeriitdotsent, knd CV
Kreutzwaldi 5 2C26 tel.731 3509
maaviljelus; keskkonnasäästlik taimekasvatus; mullaharimine  
 
     
Are Selge are.selge[ät]emu.ee 
dotsent, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C25 tel. 731 3501
põllumajandus Eestis; põllumajandussektori riiklik korraldus; nõuandeteenistus ja –süsteemid; rohumaateadus  
     
Argaadi Parol argaadi.parol[ät]emu.ee 
lektor, knd CV
Kreutzwaldi 5 2A41 tel. 731 3338
botaanika agronoomia alustega; söödataimed; söömuskatsed piimalehmadega  
     
Toomas Laidna toomas.laidna[ät]emu.ee 
lektor, MSc CV
Kreutzwaldi 5 2A41 tel. 731 3338
põllumajandustaimed  
     
Berit Tein berit.tein[ät]emu.ee
lektor, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C21 tel. 731 3504

taimekasvatus; mahe- ja tavaviljeluse süsteemid; kartul

 
   
     
Indrek Keres indrek.keres[ät]emu.ee
spetsialist, MSc CV
Kreutzwaldi 5 2C25 tel. 731 3508

põllumajandus Eestis; põllumajanduse ja keskkonna regulatsioon Euroopa Liidus; põllumajandussektori riiklik korraldus

 
     
Henn Raave henn.raave[ät]emu.ee
teadur, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C25 tel. 731 3508

murud; rohumaateadus; biosüsi

 
   
     
Maarika Alaru maarika.alaru8ät]emu.ee
teadur, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C26 tel. 731 3503

taliteraviljad; triticale; bioenergia; taimekasvatus

 
   
     
Viacheslav Eremeev viacheslav.eremeev[ät]emu.ee 
peaspetsialist, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C26 tel. 731 3509
taimekasvatus; kartul    
     
Liina Talgre liina.talgre[ät]emu.ee
teadur, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C26 tel. 731 3503

maaviljelus; haljasväetised; umbrohud

 
   
     
Karin Kauer karin.kauer[ät]emu.ee
teadur, PhD CV
Kreutzwaldi 5 2C25 tel. 731 3501
orgaanilise aine lagunemine; toitaineteringe taim-muld süsteemis  
     
Erkki Mäeorg erkki.maeorg[ät]emu.ee
lektor, MSc, doktorant CV
Kreutzwaldi 5 2C26 tel. 731 3503

raps; seemnete ja õli kvaliteet

 
   
     
Mailiis Tampere mailiis.tampere[ät]emu.ee
spetsialist, MSc, doktorant CV
Kreutzwaldi 5 2C21 tel. 731 3504

rohumaateadus; toitainete leostumine; orgaanilised väetised

 
   
     
Seyed Mahyar Mirmajlessi  m.mirmajlessi[ät]gmail.com
nooremteadur, doktorant CV  
Kreutzwaldi 5 2C21 tel. 731 3504
   
   
     
Liili Hirsnik liili.hirsnik[ät]emu.ee
vanemlaborant  
Kreutzwaldi 5 2A40A tel. 731 3340

maaviljeluse ja taimekasvatuse õppematerjalid

 
     
     
Merike Kissa merike.kissa[ät]emu.ee
agronoom  
Kreutzwaldi 5 2A40 tel. 731 3340
nõu- ja põldkatsete väli- ja sisetööd; heintaimede mudelkatse moreenil