Töötajad

Marika Mänd

taimekaitse osakonna juhataja

professor, PhD  CV ETISes

sotsiaalsed putukad, keskkonnasõbralik taimekaitse

marika.mand@emu.ee

                                   Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 241; tel 731 3396, 51 00 259

 

Anne Luik

emeriitprofessor, rakendusentomoloogia vanemteadur, PhD   CV ETISes

keskkonnasõbralik taimekaitse

anne.luik@emu.ee

Tõnissoni maja; tel 742 5010

 

  Elen Peetsmann

   SA Eesti Maaülikooli Mahekeskuse juhataja, MSc   CV ETISes

   elen.peetsmann@emu.ee

   Tõnissoni maja, tel 742 5010

 

 

Anders Kvarnheden

külalisprofessor, PhD

Anders.Kvarnheden@vbsg.slu.se

 

 

Ingrid Williams

nimetatud vanemteadur, PhD  CV ETISes

rakendusentomoloogia, tolmeldajate ja parasitoidide ökoloogia

ingridhelviwilliams@hotmail.co.uk

 

Eve Runno-Paurson

dotsent, PhD  CV ETISes

fütopatoloogia

eve.runno-paurson@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 242; tel 731 3597

 

Eve Veromann

dotsent, vanemteadur, PhD  CV ETISes

keskkonnasõbralik taimekaitse, rakendusentomoloogia, ökosüsteemi teenused

eve.veromann@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 243; tel 731 3596

 

  Katrin Jõgar

  dotsent, nimetatud vanemteadur, PhD  CV ETISes

  putukate füsioloogia, keskkonnasõbralik taimekaitse

  katrin.jogar@emu.ee

  Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 231; tel 731 3530

 

Külli Hiiesaar

nimetatud vanemteadur, PhD   CV ETISes

biotõrje, biopestitsiidid, talvitumisfüsioloogia

kylli.hiiesaar@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 233; tel 731 3351

 

Enno Merivee

rakendusentomoloogia vanemteadur, PhD  CV ETISes

putukate sensoorne füsioloogia ja

otsingulise käitumise mehhanismid

enno.merivee@emu.ee;  Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 245; tel 731 3595

 

Luule Metspalu

taimekaitse vanemteadur, PhD  CV ETISes

patofüsioloogia, biotõrje

luule.metspalu@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 233; tel 731 3351

 

Aare Kuusik

vanemteadur, PhD  CV ETISes

putukate füsioloogia

aare.kuusik@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 248; tel 731 3510

 

Reet Karise

nimetatud teadur, PhD   CV ETISes

tolmeldajate toitumiskäitumine ja putukate füsioloogia

reet.karise@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 235; tel 731 3457

 

Eha Kruus

taimekaitse teadur, PhD CV ETISes

nematoloogia

eha.kruus@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 230; tel 731 3510

 

Riina Kaasik (lapsehoolduspuhkusel)

teadur, PhD  CV ETISes

kasulikud putukad, ökosüsteemi teenused

riina.kaasik@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 227; tel 731 3510

 

Anne Must

teadur, PhD CV ETISes

putukate sensoorne füsioloogia ja

otsingulise käitumise mehhanismid

anne.must@emu.ee;  Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 232; tel 731 3597

 

Angela Ploomi

teadur, PhD   CV ETISes

putukate füsioloogia, keskkonnasõbralik taimekaitse

angela.ploomi@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 231; tel 731 3530

 

Kaia Treier

nimetatud nooremteadur, MSc CV ETISes

kasulikud putukad, ökosüsteemi teenused

kaia.treier@gmail.com

                               Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 227; tel 731 3510

 

Britt Puidet

spetsialist, MSc CV ETISes

fütopatoloogia

britt.puidet@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 234; tel 731 3510

 

Gabriella Kovács

spetsialist, MSc CV ETISes

kasulikud putukad, ökosüsteemi teenused

gabriella.kovacs@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 227; tel 731 3510

 

Kaire Loit

spetsialist, MSc CV ETISes

fütopatoloogia

kaire.loit@emu.ee

Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 228; tel 731 3510

 

Riin Muljar (lapsehoolduspuhkusel)

spetsialist, MSc CV ETISes

sotsiaalsed putukad,

keskkonnasõbralik taimekaitse

riin.muljar@emu.ee;  Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 235; tel 731 3457

 

   Merili Hansen (lapsehoolduspuhkusel)

    laborant  CV ETISes

    fütopatoloogia

    merili.hansen@emu.ee

    Kreutzwaldi 5 D-korpus, ruum 234; tel 731 3510