In English

Alar Astover CV
professor, õppetooli juht, PhD          Kreutzwaldi 5 D 115
maakasutuse ökonoomika,
mullateadus
tel. 731 3546
  alar.astover@emu.ee

 

Hugo Roostalu  
emeriitprofessor, knd (pm) Kreutzwaldi 5 D 115
mullateadus tel. 731 3546,
 
  hugo.roostalu@emu.ee

 

Raimo Kõlli CV
emeriitprofessor, dr (biol),
erakorraline van. teadur
Kreutzwaldi 5 D 111
mullateadus                              tel. 731 3536,
 
  raimo.kolli@emu.ee

 

Paul Kuldkepp  
emeriitprofessor, knd (pm)     Kreutzwaldi 5 D 109
agrokeemia tel. 731 3544,
 
   

 

Enn Leedu CV
dotsent, dr (agr) Kreutzwaldi 5 D 108
Eesti mullastik; mullateadus     tel. 731 3538
  enn.leedu@emu.ee

 

Endla Reintam CV
PhD dots. Kreutzwaldi 5 198
ökoloogia ja keskkonnakaitse;
mullateadus
tel. 731 3534
  endla.reintam@emu.ee

 


       

Karin Kauer

CV
teadur, PhD                   Kreutzwaldi 5 2C25
  tel. 731 3501
 

karin.kauer@emu.ee

 

Avo Toomsoo CV
lektor, mag (pm) Kreutzwaldi 5 D 109
agrokeemia                                  tel. 731 3544
  avo.toomsoo@emu.ee

 

Triin Teesalu CV
spetsialist, mag (pm) Kreutzwaldi 5 D 113
agrokeemia alane uurimistöö tel. 731 3537
  triin.teesalu@emu.ee

 

Kaire Rannik CV
assistent, mag (pm)                  Kreutzwaldi 5 D 106
  tel. 731 3543
  kaire.rannik@emu.ee

 

Siiri Kade CV
Spetsialist, mag (pm) Kreutzwaldi 5 D 016a
     tel. 731 3541
  siiri.kade@emu.ee

 

Tõnu Tõnutare CV
vanemlaborant                          Kreutzwaldi 5 D 111
  tel. 731 3536
  tonu.tonutare@emu.ee

 

Raja Kährik
vanemlaborant                         Kreutzwaldi 5 D 021
  tel. 731 3542
  raja.kahrik@emu.ee

 

Imbi Albre  
vanemlaborant                         Kreutzwaldi 5 D 021
  tel. 731 3542
  imbi.albre@emu.ee


       

Liia Kukk CV
spetsialist, mag (pm)              Kreutzwaldi 5 D 103
  tel. 731 3547
  liia.kukk@emu.ee


       

Helis Rossner CV
peaspetsialist, mag (pm)       Kreutzwaldi 5 D 105
  tel. 731 3545
  helis.rossner@emu.ee


       

Elsa Suuster CV
peaspetsialist, mag (loodust) Kreutzwaldi 5 D 105
  tel. 731 3545
  elsa.suuster@emu.ee


       

Kadri Krebstein

CV
peaspetsialist, mag                   Kreutzwaldi 5 D 103
  tel. 731 3547
 

kadri.krebstein@emu.ee


       

Merrit Shanskiy CV
dotsent, PhD                                Kreutzwaldi 5 D 106
  tel. 731 3543
  merrit.shanskiy@emu.ee


       

Indrek Suitso CV
spetsialist                                    Kreutzwaldi 5 D 021
  tel. 731 3542
  indrek.suitso@emu.ee