In English

 

Alar Astover alar.astover@emu.ee
Professor, õppetooli juht, PhD          tel. 731 3546
maakasutuse ökonoomika, mullateadus Kreutzwaldi 5 D 115
CV  

 

Hugo Roostalu hugo.roostalu@emu.ee
Emeriitprofessor, knd (pm) tel. 731 3546
mullateadus Kreutzwaldi 5 D 115
CV  

 

Raimo Kõlli raimo.kolli@emu.ee
Emeriitprofessor, dr (biol),
erakorraline van. teadur
tel. 731 3536
mullateadus                              Kreutzwaldi 5 D 111
CV  

 

Paul Kuldkepp paul.kuldkepp@emu.ee
Emeriitprofessor, knd (pm)     Kreutzwaldi 5 D 109
agrokeemia  
CV  

 

Enn Leedu enn.leedu@emu.ee
Dotsent, dr (agr) Kreutzwaldi 5 D 108
Eesti mullastik; mullateadus 

tel. 731 3538

CV  

 

Endla Reintam endla.reintam@emu.ee
Professor tel. 731 3545
ökoloogia ja keskkonnakaitse;
mullateadus
Kreutzwaldi 5 D 105
CV  

 

Merrit Shanskiy merrit.shanskiy@emu.ee
Dotsent tel. 731 3547
CV             Kreutzwaldi 5 D 106
   

 

Avo Toomsoo avo.toomsoo@emu.ee
Lektor, mag (pm) tel. 731 3544
agrokeemia                                  Kreutzwaldi 5 D 109
CV  

 

Kaire Rannik kaire.rannik@emu.ee
Assistent, mag (pm)                  tel. 731 3543
CV Kreutzwaldi 5 D 106
   

 

Karin Kauer karin.kauer@emu.ee
Teadur, PhD    tel. 731 3547
CV                            Kreutzwaldi 5 D 103
   

 

Tõnu Tõnutare tonu.tonutare@emu.ee
Teadur, PhD               tel. 731 3536
CV Kreutzwaldi 5 D 111
   

 

Raja Kährik raja.kahrik@emu.ee
Vanemlaborant                         tel. 731 3542
  Kreutzwaldi 5 D 021
   

 

Imbi Albre imbi.albre@emu.ee
Vanemlaborant                         tel. 731 3542
  Kreutzwaldi 5 D 021
   

 

Triin Teesalu triin.teesalu@emu.ee
Spetsialist, mag (pm)                        tel. 731 3537
agrokeemia alane uurimistöö Kreutzwaldi 5 D 113
CV  

 

Indrek Suitso indrek.suitso@emu.ee
Spetsialist                       tel. 731 3542
CV Kreutzwaldi 5 D 021
   

 

Siiri Kade siiri.kade@emu.ee
Spetsialist, mag (pm) tel. 731 3541
  Kreutzwaldi 5 D 016a
   

 

Liia Kukk liia.kukk@emu.ee
Spetsialist, PhD                tel. 731 3547
CV Kreutzwaldi 5 D 103
   

 

Victoria Stegarescu victoria.stegarescu@emu.ee
Spetsialist                       tel. 731 3543
  Kreutzwaldi 5 D 106
   

 

Jordi Escuer Gatius jordi.escuer@emu.ee
Nooremteadur            Kreutzwaldi 5 D 103
Doktorant  
CV  

 

Kerttu Tammik kerttu.tammik@emu.ee
Nooremteadur           Kreutzwaldi 5 D 103
Doktorant  
CV  

 

Gheorghe Stegarescu

gheorghe.stegarescu@student.emu.ee

Nooremteadur Phone +372 56709603
Doktorant Kreutzwaldi 5 D 113
CV  

 

Mihkel Are mihkel.are@student.emu.ee
Doktorant                Kreutzwaldi 5 D 113
CV  
   

 

Pavel Covali pavel.covali@student.emu.ee
Doktorant     Kreutzwaldi 5 D 108