Maastikukorralduse ja loodushoiu osakonna koosseis

Kalev Sepp, PhD
Osakonna juhataja, professor

maastikuökoloogia, loodushoid
CV ETiSes

kalev.sepp@emu.ee
tel. 731 3777
Kreutzwaldi 5-2B16

 

Ene Hurt, MSc
Spetsialist

GIS
 

ene.hurt@emu.ee
tel. 731 3773
Kreutzwaldi 5-2C17A

 

Henri Järv, MSc
Tehnik


CV ETISes

henri.jarv@emu.ee
tel. 731 3710
Kreutzwaldi 5-2C17

 

Are Kaasik, PhD
Lektor


CV ETiSes

are.kaasik@emu.ee
tel. 731 3772
Kreutzwaldi 5-2C18

 

Kristel Kirsimäe
Teabeosakonna juhataja

PKI Raamatukogu
 

kristel.kirsimae@emu.ee
tel. 731 3774
Kreutzwaldi 5-D178

 

Jaak Kliimask, MSc
Lektor

CV ETISes
 

jaakk65@hot.ee
tel. -
Kreutzwaldi 5-2C12

 

Karin Kruusmaa, MSc
Lektor

Projektijuhtimine
 

karin.kruusmaa@emu.ee
tel. 731 3710
Kreutzwaldi 5-2C17

 

Anne Kull, MSc
Lektor

GIS, geoinformaatika
CV ETiSes

anne.kull@emu.ee
tel. -
Kreutzwaldi 5-2C11

 

Siiri Külm, MSc
Peaspetsialist

CV ETISes

siiri.kylm@emu.ee

Kreutzwaldi 5-2C10

 

Aivar Leito, PhD
Juhtivteadur

Ornitoloogia
CV ETISes

aivar.leito@emu.ee
tel. 731 3776
Kreutzwaldi 5-2C23

 

Kaie Metsaots, MSc
Teadur


CV ETISes

kaie.metsaots@emu.ee
tel. -
Kreutzwaldi 5-2C9

 

Janar Raet, MSc
Spetsialist

maakasutus, GIS
CV ETISes

janar.raet@emu.ee
tel. 731 3772
Kreutzwaldi 5-2C18

 

Maaria Semm, MSc
Lektor

maastikuhooldus
 

maaria.semm@emu.ee
tel. 731 3710
Kreutzwaldi 5-2C17

 

Monika Suškevičs, PhD
Peaspetsialist

osalusdemokraatia; keskkonnapoliitika; kliimakohanemine
CV ETISes

smonika@emu.ee
tel. 731 3773; 5395 5911
Kreutzwaldi 5-2C17A

 

Pille Tomson, MSc
Lektor

maastikukorraldus, ajaloolised maastikud
CV ETiSes

pille.tomson@emu.ee
tel.  -
Kreutzwaldi 5-2C11

 

Eva-Liis Tuvi, MSc
Lektor

keskkonnakaitse, loodushoid
CV ETiSes

eva.tuvi@emu.ee
tel. 731 3773
Kreutzwaldi 5-2C17A

 

Miguel Villoslada Peciña, MSc
GIS spetsialist

ArcGIS, Blueberry 3D

CV ETiSes
miguel.pecina@emu.ee
tel. 731 3772
Kreutzwaldi 5-2C18

 

Raymond D. Ward, PhD
Teadur

 

raymond.ward@emu.ee
Kreutzwaldi 5-2C12