BioClim - kliimamuutused ja kohanemine:
looduskeskkond ja biomajandus

   
Fotod: Helis Rossner; Monika Suškevičs; Helis Rossner; Monika Suškevičs

PARTNERID JA KONTAKT

BioClim projekti viib ellu Eesti Maaülikool, EMÜ (kontakt: Monika Suškevičs, monika.suskevics@emu.ee ja Kalev Sepp, kalev.sepp@emu.ee) koos partneritega:

Töörühmade kontaktid ja koosseis:

- Elurikkus:

  • Indrek Melts, indrek.melts@gmail.com (EMÜ)
  • Kaire Lanno (EMÜ)
  • Karin Kaljund (EMÜ)
  • Lauri Laanisto (EMÜ)
  • Tiiu Kull (EMÜ)


- Maismaaökosüsteemid:

  • Kaie Kriiska, kaie.kriiska@ut.ee (TÜ ÖMI)
  • Janika Laht (TÜ ÖMI)
  • Rein Kalamees (TÜ ÖMI)
  • Ülo Mander (TÜ ÖMI)


- Mageveeökosüsteemid:

  • René Freiberg, rene.freiberg@limnos.ee (EMÜ)
  • Peeter Pall (EMÜ)
  • Eva-Ingrid Rõõm (EMÜ)
  • Tiina Nõges (EMÜ)
  • Peeter Nõges (EMÜ)


- Merekeskkond:

  • Merli Pärnoja, merli.parnoja@ut.ee, TÜ Eesti Mereinstituut (TÜ EMI)
  • Elen Neito (TÜ EMI)
  • Lennart Lennuk (TÜ EMI)
  • Triin Veber (TÜ EMI)
  • Tiia Rosenberg (TÜ EMI)
  • Kristiina Nurkse (TÜ EMI)
  • Külli Lokko (TÜ EMI)
  • Jonne Kotta (TÜ EMI)


- Ökosüsteemiteenused:

  • Kaja Peterson, kaja.peterson@seit.ee (SEI Tallinn)
  • Meelis Uustal (SEI Tallinn)


- Põllumajandus:

  • Eha Kruus, eha.kruus@emu.ee (EMÜ)
  • Marika Mänd (EMÜ)
  • Karin Kauer (EMÜ)
  • Enn Lauringson (EMÜ)
  • Allan Kaasik (EMÜ)
  • Ragnar Leming (EMÜ)

 

- Metsandus:

  • Hardi Tullus, hardi.tullus@emu.ee (EMÜ)
  • Rein Drenkhan (EMÜ)
  • Reimo Lutter (EMÜ)
  • Märt Hanso (EMÜ)

 

- Jahindus ja ulukid:

  • Tiit Randveer, tiit.randveer@emu.ee (EMÜ)
  • Hardi Tullus (EMÜ)
  • Tiit Randveer (EMÜ)
  • Andres Jäärats (EMÜ)

 

- Kalandus:

  • Külli Kangur, kylli.kangur@emu.ee (EMÜ)
  • Markus Vetemaa (TÜ EMI)
  • Lauri Saks (TÜ EMI)
  • Peeter Kangur (EMÜ)


- Turism:

  • Lea Sudakova, lea.sudakova@emu.ee (EMÜ)
  • Roger Evans (EMÜ)
  • Tiiu Kull (EMÜ)
  • Kaili Kattai (EMÜ)


- Turba kaevandamine:

 

- Majandusanalüüs ja kohanemismeetmete ühtlustamine:

  • Kaja Peterson, kaja.peterson@seit.ee (SEI Tallinn)
  • Helen Poltimäe, helen.poltimae@seit.ee (SEI Tallinn)
  • Tea Nõmmann (SEI Tallinn)

 

- Üldekspertiis (kliimamuutuste mõju analüüs):

  • Ülo Niinemets; Tiia Kurvits (tippkeskus ENVIRON)
  • Bjarni D. Sigurdsson (Islandi Põllumajandusülikool)
  • Sigurdur Mar Einarsson (Islandi Põllumajandusülikool)

 

- Administreerimine:

  • Karin Kruusmaa (EMÜ)
  • Janar Raet (EMÜ)