Maastikuarhitektuuri eriala Vilistlased

2016   2015   2014   2013    2012    2011    2010  

2009   2008   2007   2006   2005   2004   2003   2002   2001   2000   1999   1998   1997

 



2016

Magister

eestikeelne õppekava:

  1. Gerli Eiche
  2. Ilona Feklistova
  3. Kristjan Kohu
  4. Uku Mark Pärtel
  5. Kristi Soll
  6. Grete Tõnne

inglisekeelne õppekava: 

  1. Sabri Gün
  2. Kristine Isahakyan
  3. Györgi Jakabfi
  4. Himansu Sekhar Mishra
  5. Anton Muromsky


Bakalaureus

Keskkonnakaitse õppekava maastikuarhitektuuri eriala:

  1. Lauri Kiisk
  2. Tiina Lepasaar 
  3. Epp Rusi

Keskkonnaplaneerimine ja maastikukujundus :

  1. ​Maret Abel
  2. Erki Hansi
  3. Kätlyn Kaart
  4. Liis Kangur
  5. Triin Kask
  6. Triinu Lepa
  7. Triin Lõhmus
  8. Merlin Mäeots
  9. Marii Prii
  10. Kerli Randmäe
  11. Kärt Reedi
  12. Laura Toodu

2015

Magister  3+2

  1. Ahlberg, Jaana
  2. Andla, Laura
  3. Kangur, Signe
  4. Karjus, Evelin
  5. Kattai, Kadri
  6. Kägu, Anu
  7. Pavlova, Anna


Bakalaureus  3+2

  1. Arrak, Ave
  2. Kadaja, Laura
  3. Kruus, Kertu
  4. Lääs, Sille
  5. Maastik, Siim
  6. Mõttus, Miriam Mähbüzä
  7. Nerep, Merlin
  8. Nõmmann, Liis
  9. Pärnamägi, Kairi
  10. Sekavin, Liisa
  11. Uba, Joosep
  12. Vahane, Argo
  13. Veddel, Kaja

2014

Magister  3+2

  1. Ana Maria Fennema Galparsoro
  2. Anu Lajal
  3. Merit Mutso
  4. Teele Nigola
  5. Karin Ojasoo
  6. Eneko Ramirez-de-la-Piscina Armendariz
  7. Piret Rennit
  8. Arno Saar
  9. Kristofer Soop
  10. Romet Virkus


Bakalaureus  3+2

  1. Kristin Arniste
  2. Janika Hendrikson
  3. Kätlin Hermann
  4. György Jakabfi
  5. Karmen Kase
  6. Siim Kask
  7. Pille-Riin Kiisküla
  8. Helen Kikkamägi
  9. Keili Laasberg
  10. Ilona Leek
  11. Liis Lillemets
  12. Triinu Mänd
  13. Kaarel Oks
  14. Maksim Ossipenko
  15. Aleksandra Pavlova
  16. Voldemar Pungar
  17. Kristi Pärn
  18. Uku Mark Pärtel
  19. Michelle Raag
  20. Maali Roomet
  21. Oliver Saluorg
  22. Kaisa Sard
  23. Kristjan Talistu
  24. Tairi Toomsoo
  25. Serafima Tšudakova
  26. Taali Tuulik
  27. Ilja Tverdov
  28. Kristiina Varjo

2013

Magister  3+2

  1. Afanasjev, Kristiina
  2. Aunap, Tiina
  3. France, Baiba
  4. Jägel, Iris
  5. Kongo, Ave
  6. Kuuse, Kristi
  7. Lillak, Margus
  8. Mutli, Kristel
  9. Orav, Siim
  10. Prost, Liisa
  11. Ristioja, Mai
  12. Römer, Siiri
  13. Saikina, Svetlana
  14. Sepping, Rea
  15. Ŝunina, Darja


Bakalaureus  3+2

  1. Andla, Laura
  2. Bärg, Marve
  3. Härma, Anli
  4. Jürgens, Egle
  5. Kask, Elina
  6. Kullamaa, Mall
  7. Kuusik, Siim
  8. Kuljus, Epp
  9. Kägu, Kristin
  10. Kähr, Robert
  11. Liikvart, Kerli
  12. Maask, Sten
  13. Mõttus, Kadi
  14. Põlluäär, Aivo
  15. Rahnel, Margit
  16. Rebane, Kariina
  17. Riisenberg, Siim
  18. Rudi, Erki
  19. Saabas, Timo
  20. Sälik, Sigrid
  21. Zuzjonok, Roman
  22. Talistu, Leelo
  23. Tõnismäe, Anett
  24. Varblane, Lilian

2012

Magister  3+2

  1. Jors, Helen
  2. Juhkam, Marju
  3. Järsk, Maarit
  4. Järveläinen, Katre
  5. Jõgi, Kati
  6. Koosa, Maarja
  7. Lepna, Ann-Leena
  8. Mandre, Gen
  9. Miller, Martin
  10. Mitrofanov, Kristi
  11. Mändmets, Kai
  12. Ong, Terje
  13. Parksepp, Anu
  14. Prüüs, Eva
  15. Viinalass, Kerli


Bakalaureus  3+2

  1. Ainsaar, Piret
  2. Feklistova, Ilona
  3. Fjodorova, Valeria
  4. Ilicheva, Margarita
  5. Juuse, Liis
  6. Kangur, Signe
  7. Kapanen, Katrin
  8. Kattai, Kadri
  9. Kohv, Tuuli
  10. Leenurm, Janelle
  11. Lumi, Liisa
  12. Lutsar, Taavi
  13. Mutso, Merit
  14. Ojasoo, Karin
  15. Palusalu, Maria
  16. Petuhhov, Madli
  17. Pintmann, Kaidi
  18. Reino, Reelika
  19. Rennit, Piret
  20. Rosenberg, Netti
  21. Saar, Arno
  22. Sulg, Merili
  23. Tõnne, Grete
  24. Vidrikson, Anastasia
  25. Virkus, Romet

2011

Magister  3+2

  1. Efert, Riiu
  2. Gorohh, Olga
  3. Irbo, Kerli
  4. Jalas, Maarja
  5. Karoles, Kerli
  6. Kübarsepp, Kerda
  7. Metsaots, Liina
  8. Michelson, Mareile
  9. Niin, Gloria
  10. Ots, Piia
  11. Rudomina, Olga
  12. Schults, Liis
  13. Sillaots, Kerli
  14. Zirk, Marika
  15. Viotti, Birgit


Bakalaureus  3+2

  1. Afanasjev, Kristiina
  2. Aunap, Tiina
  3. Derllõš, Maria
  4. Eensaar, Triin
  5. Eiche, Gerly
  6. Eiert, Katrin
  7. Erik, Anne
  8. France, Baiba
  9. Jalakas, Elin
  10. Johanson, Kätlin
  11. Järv, Mari
  12. Järve, Silver
  13. Kaldaru, Krisli
  14. Kangur, Kaisa
  15. Kiholane, Aarne
  16. Kohu, Kristjan
  17. Kooskora, Laura
  18. Kruusmaa, Kerstin
  19. Kuljus, Kaire
  20. Kullerkupp Küllike
  21. Kägu, Anu
  22. Lajal, Anu
  23. Laur, Teele
  24. Leesment, Emma-Ly
  25. Lehtpuu, Kadi
  26. Lepik, Rait
  27. Maikalo, Martin
  28. Medina, Madara
  29. Mutli, Kristel
  30. Männistö, Leena-Marianne
  31. Orav, Triin
  32. Palo, Polina
  33. Pärna, Teele
  34. Saar, Juula
  35. Saikina, Svetlana
  36. Simisker, Mart
  37. Soll, Simon
  38. Soll, Kristi
  39. Šunina, Darja
  40. Vesi, Marylin
  41. Villem, Joel
  42. Voinorovica, Jekaterina

2010

Magister  3+2

  1. Balicka, Jekaterina
  2. Dvortsova, Olga
  3. Espenberg, Kai
  4. Lindemann, Andres
  5. Nikolajenkova, Tatjana
  6. Teigar, Maria
  7. Unt, Erle
  8. Votina, Jevgenia


Bakalaureus  3+2

  1. Aas, Lauri              
  2. Ahlberg, Jaana          
  3. Alter, Enelin           
  4. Alvela, Malle           
  5. Bikmurzina, Karina      
  6. Gribovskaja, Ksenia     
  7. Heinmaa, Lagle          
  8. Juhkam, Marju           
  9. Järsk, Maarit           
  10. Jõgi, Kati              
  11. Kongo, Ave              
  12. Koosa, Maarja           
  13. Kuuse, Kristi           
  14. Kärsten, Mari-Liis      
  15. Lepna, Ann-Leena        
  16. Lillak, Margus          
  17. Lätting, Karin          
  18. Meentalo, Mari          
  19. Miller, Martin          
  20. Mitrofanov, Kristi      
  21. Mändmets, Kai           
  22. Parksepp, Anu           
  23. Paševitš, Julia
  24. Poleštšuk, Erkki
  25. Prost, Liisa
  26. Saame, Mai
  27. Saretsjan, Elina
  28. Sass, Kelli-Kadri
  29. Sepp, Sandra
  30. Sepping, Rea
  31. Soop, Kristofer
  32. Vardja, Maiken
  33. Viides, Emma
  34. Väin, Enela
  35. Znamenski, Rigne

2009

Magister  4+2

  1. Järvela, Gea
  2. Karro, Kadi
  3. Muru, Toomas
  4. Niibo, Kati
  5. Palm, Piret
  6. Põder, Kaili
  7. Raidla, Ere-Marje
  8. Vaab, Triinu
  9. Vahermägi, Keili
  10. Vridolin, Anneli
     

Magister  3+2

  1. Aare, Marion            
  2. Aluoja, Piia            
  3. Päss, Kristiina         
  4. Pääsukene, Antti        
  5. Sirel, Rauno            
  6. Soonvald, Kati          
  7. Sulina, Julia           
  8. Traks, Mirko            
  9. Veersalu, Tuuli                   
     

Bakalaureus  3+2

  1. Azeva, Svetlana         
  2. Efert, Riiu             
  3. Elme, Katharina         
  4. Ilves, Timo             
  5. Ilves, Nele             
  6. Jägel, Iris             
  7. Järveläinen, Katre      
  8. Jürisoo, Liis           
  9. Kaldoja, Avely          
  10. Kallandi, Ave           
  11. Karoles, Kerli          
  12. Kitsel, Katrin          
  13. Kubpart, Erkki          
  14. Lang, Pärtel            
  15. Magerova, Maria         
  16. Miller, Merlin          
  17. Niin, Gloria            
  18. Oja, Merlin             
  19. Orav, Siim              
  20. Raidla, Ere-Marje       
  21. Raudsepp, Janika        
  22. Reimand, Evelin         
  23. Rudomina, Olga          
  24. Römer, Siiri            
  25. Schults, Liis           
  26. Thomson, Kaisa          
  27. Tommingas, Piia         
  28. Vaikmaa, Madis          
  29. Veiler, Mirjam          

2008

Magister  4+2

  1. Hansson, Karl
  2. Kivimaa, Kristi
  3. Salmistu, Sirle
  4. Väärsi, Helle
     

Magister  3+2

  1. Allik, Martin           
  2. Metsaots, Kaie          
  3. Soonberg, Katri         
  4. Sööt, Rutt              
     

Bakalaureus  3+2

  1. Ehrenpreis, Liina       
  2. Espenberg, Kai          
  3. Gorohh, Olga            
  4. Heiter, Helis           
  5. Holeneva, Galina        
  6. Jors, Helen             
  7. Karjus, Evelin          
  8. Kroll, Gerly            
  9. Kübarsepp, Kerda        
  10. Metsaots, Liina         
  11. Michelson, Mareile      
  12. Must, Mihkel            
  13. Nikolajenkova, Tatjana  
  14. Peets, Siim             
  15. Pilk, Kaiti             
  16. Pukk, Sander            
  17. Talviste, Merle         
  18. Teigar, Maria           
  19. Votina, Jevgenia        
  20. Zirk, Marika            
  21. Zuba, Raili             

2007

Bakalaureus  4+2

  1. Jaason, Katrin
  2. Kaljuste, Eha
  3. Kessler-Aho, Kairi
  4. Laurits, Martin
  5. Männamaa, Laura
  6. Nigola, Teele
  7. Zapletnjuk, Vitali      


Bakalaureus  3+2

  1. Arroval, Arden
  2. Jalas, Maarja
  3. Jürjendal, Iti
  4. Koljada, Kaija
  5. Kõivupuu, Triin
  6. Lall, Diana
  7. Lindemann, Andres
  8. Mandre, Gen
  9. Moor, Liis
  10. Ong, Terje
  11. Ots, Piia
  12. Piiroja, Anna-Liisa
  13. Prüüs, Eva
  14. Päss, Kristiina
  15. Runnel, Henn
  16. Sillaots, Kerli
  17. Sirel, Rauno
  18. Sulina, Julia
  19. Tammoja, Signe
  20. Tarkin, Eigo
  21. Toom, Mari
  22. Unt, Erle
  23. Viinalass, Kerli          

2006

Magister  4+2 

  1. Jõgi, Maigi
     

Bakalaureus  4+2

  1. Dvortsova, Olga
  2. Kivari, Kersti
  3. Kokk, Sirli
  4. Leilop, Anu
  5. Noor, Ursula
  6. Püvi, Mark
  7. Reva, Kertu
  8. Toots, Marilii          


Bakalaureus  3+2

  1. Aksli, Kaisa-Leena
  2. Aluoja, Piia
  3. Einla, Liina
  4. Irbo, Kerli
  5. Kaare, Edgar
  6. Kuhhartseva, Jekaterina
  7. Kullamaa, Piret
  8. Kähr, Karmen
  9. Mihkelson, Helen
  10. Mikk-Kirsme, Martin
  11. Paves, Henri
  12. Sokman, Jaanika
  13. Sonn, Erge
  14. Vaine, Janne
  15. Viotti, Birgit
  16. Železnova, Maria           

2005

Bakalaureus  4+2

  1. Amor, Kristina
  2. Barnabas, Eve
  3. Becker, Pille
  4. Beloglazova, Olga
  5. Karro-Kalberg, Merle
  6. Keir, Ketlin
  7. Kivimaa, Kristi
  8. Lehtla, Reet
  9. Lind, Marek
  10. Lõo, Eve
  11. Maran, Mare
  12. Muuga, Egni
  13. Roostoja, Liina
  14. Sibul, Jekaterina
  15. Siemann, Signe
  16. Sipelgas, Kreeta
  17. Sule, Sirle
  18. Unt, Anna-Liisa
  19. Vaab, Triinu
  20. Viitkar, Andres         


Bakalaureus  3+2

  1. Allik, Martin
  2. Gaidukova, Olesja
  3. Heringas, Dagmar
  4. Hruštšjova, Anastassia
  5. Klettenberg, Tuuli
  6. Kresling, Toomas
  7. Lavrik, Jekaterina
  8. Lebedeva, Regiina
  9. Lesta, Merit
  10. Metsaots, Kaie
  11. Pääsukene, Antti
  12. Rimm, Diana
  13. Rosenberg, Merilin
  14. Sapožnikova, Anastassia
  15. Soonberg, Katri
  16. Soonvald, Kati
  17. Sööt, Rutt
  18. Traks, Mirko
  19. Veensalu, Terko
  20. Villemson, Liisa
  21. Vister, Moonika             

2004

Magister  4+2

  1. Nutt, Nele
     

Bakalaureus  4+2

  1. Aleksandrovaite, Laima
  2. Hansson, Karl
  3. Kaljuvee, Diana-Helena
  4. Kivi, Anu
  5. Klesment, Raimo
  6. Leiger, Helen
  7. Lember, Mihkel
  8. Luik, Liina
  9. Nõlvak, Anett
  10. Ots, Kerttu
  11. Ratassepp, Kristel
  12. Räbin, Lauri
  13. Saaroja, Ingrid
  14. Sannikova, Viktorija
  15. Ström, Anni
  16. Tšumakova, Aljona
  17. Vahtla, Anne
  18. Viljamaa, Evelin
  19. Zimmer, Pille             

2003

Magister  4+2 

  1. Uustal, Maire
  2. Vassiljev, Peeter
     

Bakalaureus  4+2

  1. Malmre, Triin
  2. Aloe, Maarja
  3. Breede, Tanel
  4. Habicht, Kristiina
  5. Indus, Liina
  6. Kesküla, Epp
  7. Kutti, Kristiina
  8. Kängsep, Kristel
  9. Liimask, Kristina
  10. Luik, Mari
  11. Merisalu, Evelyn
  12. Männiste, Angela
  13. Niibo, Kati
  14. Oja, Liina
  15. Padar, Elina
  16. Puniste, Kaisa
  17. Põld, Toomas
  18. Põllendik, Piret
  19. Raidvee, Kerli
  20. Salmistu, Sirle
  21. Valk, Liis
  22. Visnapuu, Ragne         

2002

Magister  4+2

  1. Jürimäe, Kadri
     

Bakalaureus  4+2

  1. Abel, Mari
  2. Asper, Jane
  3. Jallai, Evelyn
  4. Jääger, Merlin
  5. Kamm, Kersti
  6. Koskaru, Liina
  7. Kübar, Remi
  8. Kümmel, Piret
  9. Laanes, Marko
  10. Moik, Eva
  11. Muru, Merle
  12. Möllits, Hele
  13. Pajula, Inga
  14. Porila, Juho
  15. Reial, Kadi
  16. Rein, Sigrid
  17. Rõõm, Herkki
  18. Veiderpass, Juta           

2001

Bakalaureus  4+2

  1. Aare, Marion
  2. Hämarik, Jaana
  3. Jürimäe, Kadri
  4. Kangur, Alvi
  5. Kirs, Piret
  6. Klaassen, Egle
  7. Meos, Kairi
  8. Niittee, Eglit
  9. Palm, Piret
  10. Põdra, Kerle
  11. Rattasepp, Karin
  12. Songisepp, Kaija
  13. Tali, Eero
  14. Telvar, Tarmo
  15. Tint, Tiina
  16. Uiboupin, Sirli
  17. Unt, Liisa
  18. Uustalu, Raili
  19. Vatsar, Kadi               

2000

Magister  4+2

  1. Nurme, Sulev
  2. Zernask, Edith
     

Bakalaureus  4+2

  1. Kahar, Kristi
  2. Kalberg, Heiki
  3. Lokk, Signe
  4. Lukken, Valdeko
  5. Maask, Katrin
  6. Mölder, Jane
  7. Nutt, Nele
  8. Põder, Kaili
  9. Vilu, Helen             

1999

Bakalaureus  4+2

  1. Bachmann, Karin
  2. Hiiepõld, Helja
  3. Kõll, Kerttu
  4. Planken, Päärn
  5. Ploomipuu, Sverre
  6. Vassiljev, Peeter       

1998

Bakalaureus  4+2

  1. Annus, Epp
  2. Kallak, Külli
  3. Kukk, Maarja
  4. Käärik, Karin
  5. Laigo, Riina
  6. Lensment, Riina
  7. Lepik, Margo
  8. Luts, Heli
  9. Merila, Age
  10. Moorast, Peep
  11. Mändoja, Marek
  12. Piirsoo, Malle
  13. Saloste, Kersti
  14. Veersalu, Tuuli         

1997

Bakalaureus  4+2

  1. Sinijärv, Urve

 

NB! Kui märkate vilistlaste nimekirjades vigasid, andke nendest palun teada meiliaadressil janar.raet@emu.ee