Linna- ja tööstusmaastike korralduse eriala Vilistlased

 

2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010    2009

 



2016

Magister  

  1. Arlene Allandi
  2. Merilin Heinsoo
  3. Viktoria Januškevitš
  4. Raido Kivikangur
  5. Liina Kungla
  6. Liina Leinmets
  7. Kadi Mõttus
  8. Kadi Rahuelu

Bakalaureus  

  1. Andres Radsin

2015

Magister  

  1. Keerberg, Liis
  2. Konso, Ave
  3. Link, Helle 
  4. Lindeburg, Roland
  5. Reitav, Tiiu
  6. Svätski, Kaarel

Bakalaureus  

  1. Kalm, Tanel
  2. Kiiver, Kaupo
  3. Kängsepp, Kaidar
  4. Liblik, Lauri
  5. Lille, Lea
  6. Mettis, Kadri
  7. Mihhailova, Inna
  8. Noogen, Neeme
  9. Tamm, Jesper
  10. Tarkus, Liina
  11. Vene, Katri


2014

Magister  

  1. Kaska, Kadri
  2. Undrits, Kaisa

Bakalaureus  

  1. Lepik, Delia
  2. Pallon, Kersti 
  3. Reinart, Priit

2013

Magister  

  1. Bogdanov, Risto
  2. Kork, Taavi
  3. Soldatov, Vladimir
  4. Tamm, Egle
  5. Ventman, Eduard

Bakalaureus  

  1. Kuzemko, Aleksandr 
  2. Link, Helle
  3. Meerits, Kristel 
  4. Peever, Asso 
  5. Pokk, Maarja 
  6. Reitav, Tiiu 
  7. Sander-Sõrmus, Meelika 
  8. Sigin, Aleksei 
  9. Sokk, Marily 
  10. Ŝvõrov, Dimitri 
  11. Tepaskent, Margus 
  12. Trink, Monika 
  13. Treufeld, Siiri 
  14. Unt, Arti 
  15. Vaht, Margit  

2012

Magister  

  1. Belyaeva, Diana
  2. Hurt, Maanus
  3. Juhanson, Katrin
  4. Karvak, Evely
  5. Kaŝirova, Jekaterina
  6. Krull, Signe
  7. Mill, Tarmo
  8. Pukk, Krista
  9. Pustoshnaya, Galina
  10. Pärsim, Triin
  11. Rebane, Marge
  12. Saag, Anita
  13. Tatsi, Kristel
  14. Vende, Elerin
  15. Vint, Janek

Bakalaureus  

  1. Aimsalu, Maire
  2. Haas, Angela
  3. Kesas, Aigar
  4. Koop, Margit
  5. Konso, Ave
  6. Kullamaa, Kaido
  7. Lindus, šÜlle
  8. Lootus, Meigo
  9. Oja, Andres
  10. Pärn, Krista
  11. Raudsepp, Andre
  12. Rummel, Reigo
  13. Säde, Alari
  14. Tamm, Meelis
  15. Tamm, Rait
  16. Tinn, Silver
  17. Vikman, Anna
  18. Virkunen, Helen

2011

Magister 

  1. Kalmu, Malle
  2. Luks, Marika
  3. Riisalo, Silver
  4. Sein, Margis
  5. Säde, Inga

Bakalaureus 

  1. Adari, Jana
  2. Aleksandrov, Janar
  3. Hirv, Külli
  4. Joosing, Liisi
  5. Kruusmaa, Kaidi
  6. Kuut, Krislyn
  7. Leht, Heigo
  8. Loss, Henri
  9. Lõiv, Berit
  10. Pastak, Reelika
  11. Põdra, Andres
  12. Sepa, Aive
  13. Sildnik, Renee
  14. Svätski, Kaarel
  15. Tammik, Evelyn
  16. Tomson, Alo
  17. Toots, Janika
  18. Uusmees, Leili
  19. Vares, Rando
  20. Vors, Tuuli

2010

Magister 

  1. Adamson, Kalev
  2. Antons, Pille
  3. Arnik, Ervin
  4. Jakovleva, Larissa
  5. Kukk, Tiia
  6. Pettai, Tiina
  7. Punnisk, Siret
  8. Saarniit, Grete
  9. Sellik, Katren
  10. Uprus, Maarika
  11. Vähi, Indrek


Bakalaureus 

  1. Eerma, Neily
  2. Heina, Indrek
  3. Helandi, Raili
  4. Janson, Margit
  5. Jurs, Dairi
  6. Karjus, Ave
  7. Kängsepp, Hele
  8. Käär, Janis
  9. Maasik, Helena
  10. Miller, Piret
  11. Orav, Liia
  12. Pettai, Elis
  13. Pukk, Pille
  14. Vint, Janek
  15. Vislapuu, Maarja
  16. Välja, Piret

2009

Bakalaureus 

  1. Aromäe, Kaire
  2. Enok, Janne
  3. Kalmu, Malle
  4. Kihu, Eda
  5. Kiudorv, Anneli
  6. Laidma, Eleri
  7. Luks, Marika
  8. Lääts, Hille
  9. Mändre, Jane
  10. Nurmesalu, Anu
  11. Ploompuu, Siret
  12. Poola, Meeli
  13. Rännel, Sigrit
  14. Salupõld, Ellen
  15. Säde, Inga
  16. Viggor, Kersti
  17. Viitkar, Kristi

 

NB! Kui märkate vilistlaste nimekirjades vigasid, andke nendest palun teada meiliaadressil janar.raet@emu.ee